Zalety
Zalety

100% WODOODPORNE

Podłogi Floor są w 100% wodoodporne. Dedykowane są do różnych typów pomieszczeń. Możesz zastosować je w kuchni czy łazience. Nie odkształca się pod wpływem wilgoci.

STABILNA WYMIAROWO

Dzięki doskonałej obróbce materiału, wszystkie typy naszych podłóg posiadają podwyższoną stabilność wymiarową, Dzięki nowoopracowanemu podłożu na bazie mineralnej płyty e.marble podłogi SPC są odporne na temperatury od -75 do 80 stopni C.

INSTALACJA NA KLIK

Montaż podłogi jeszcze nigdy nie był tak szybki i łatwy. Dzięki nowoczesnemu systemowi instalacji na kilk zamontujesz podłogę bez kleju i zbędnych zabrudzeń.

WOLNA OD FORMALDEHYDU

Podłogi the floor pozbawione są formaldehydu, szkodliwej substancji zabezpieczających, które dodawane są do podłóg. Są w pełni bezpieczne dla alergików.

INSTALACJA NA TWARDYCH NAWIERZCHNIACH

Dzięki nowoczesnej konstrukcji, podłogi producenta floor mogą być montowane na różnych typach nawierzchni również tych twardych.

PRZEZNACZONE DO RECYKLINGU

Materiał, z którego wykonane są nasze podłogi są w 100% przeznaczone do recyklingu. To ekologiczne rozwiązanie, bezpieczne dla Ciebie i środowiska.

CZYSTY MONTAŻ

Całkowity montaż podłóg The Floor przebiega w czystości. Wszelkie cięcia wykonasz nożykiem. Bez pyłu, brudu i kleju.

MAŁA POWTARZALNOŚĆ DECORU

Wzory naszych podłóg zostały zaprojekowane tak, aby bez trudu dopasować je do różnego typu wnętrz. Mała powtarzalność wzoru nada jej naturalnego wyglądu i niepowtarzalnego charakteru.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Nasze podłogi niezależnie od rodzaju są możliwe do ułożenia na ogrzewaniu podłogowym. Charakteryzują się bardzo niskim oporem cieplnym.

WYSOKA ODPORNOŚĆ

Podłogi SPC charakteryzują się wysoką klasą ścieralności. Są szczególnie odporne na intensywne użytkowanie, zarysowania i uderzenia.

REDUKCJA HAŁASU

Dzięki zastosowaniu w panelach warstwy wyciszającej, skutecznie zredukujesz poziom hasłu, przenoszącego przez strop do innych pomieszczeń.

MONTAŻ OD RĘKI

Bez czekania od razu gotowe do położenia. Kupując podłogi SPC nie musisz czekać 48h by móc je zamontować, są gotowe do położenia zaraz po przywiezieniu.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner