STONE

Kamienne wykończenie dla kazdego typu pomieszczenia.

Kolekcja Stone – podłogi winylowe imitujące kamień

Podłogi z kamienia i betonu to ponadczasowy element wnętrz urządzonych w stylach klasycznych i loftowych. Pozornie surowe, dodają przytulnego i niebanalnego charakteru. Czy modny design można połączyć z funkcjonalnością, trwałością i prostym montażem? Jest na to sposób: panele winylowe o kamiennej strukturze z kolekcji Stone.

Kolekcja Stone: trwałość kamienia, lekkość paneli winylowych

Nasze podłogi winylowe z kolekcji Stone pozwolą na uzyskanie kompromisu pomiędzy eleganckim wzornictwem do złudzenia przypominającym naturalny kamień, a prostotą montażu i lekkością. Jak inne kolekcje paneli SPC, Stone wyróżnia się atutami takimi jak pełna wodoodporność, świetne izolowanie hałasu, wysoka klasa ścieralności i wytrzymałość. Za unikatowymi właściwościami naszych paneli winylowych stoją 4 warstwy: antypalna, nadrukowana, odporna na ścieranie i warstwa odporna na zarysowania i wysokie temperatury. Dzięki swojej budowie panele SPC nie wymagają pracochłonnej pielęgnacji (w odróżnieniu od wielu podłóg kamiennych), co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe.

Podłogi SPC – najlepszy styl w parze z trwałością

Panele imitujące beton i kamień wyprodukowane w technologii SPC to propozycja dla wymagających miłośników gustownie urządzonych wnętrz, ale i najwyższej jakości. Ceramiczny rdzeń zapewnia naszym podłogom winylowym Stone cechy, których na próżno szukać w tradycyjnych pokryciach podłogowych. Te walory w połączeniu z oryginalnym wzornictwem sprawiają, że panele podłogowe z kolekcji Stone są trwałym i modnym wyborem na długie lata.

Podłogi winylowe Stone – styl i prosty montaż

W odróżnieniu od zwykłych podłóg kamiennych, panele SPC gwarantują bardzo prosty montaż -dzięki swojej lekkości, systemowi „klik” i konstrukcji blokującej. Mimo niewielkiej grubości 6 mm, nasze panele winylowe zagwarantują ci trwałość porównywalną do podłóg z kamienia.

Podłogi SPC z kolekcji Stone wpasują się w gusta zwolenników klasycznego wystroju wnętrz, a także miłośników nowoczesności.