Wkrótce dostępne

UNI

Kolekcja Uni – panele imitujące płytki podłogowe

Wysoki połysk to wnętrzarski trend, który pojawia się już nie tylko na meblach. Rosnącą popularnością cieszą się panele imitujące płytki podłogowe, cechujące się lśniącą, gładką powierzchnią. Takie rozwiązanie dodaje każdej przestrzeni wyrafinowanego stylu. Jeśli marzysz o eleganckim efekcie w swoich wnętrzach, wybierz panele SPC z kolekcji UNI.

UNI PL – modne panele podłogowe dla wymagających

Kolekcja UNI PL to 6 kolorów podłóg winylowych, które wyglądem przypominają eleganckie płytki podłogowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modne podłogi winylowe na wysoki połysk, jak również funkcjonalne wersje matowe. Unowocześniony wariant paneli winylowych, wyposażony w mineralny rdzeń to gwarancja najwyższej trwałości z zachowaniem modnego, klasycznego designu.

Panele SPC UNI – zaufaj nowej technologii

Panele podłogowe UNI produkowane są zgodnie z technologią bezpośredniego nadruku na płycie SPC. Wierzchnia warstwa pokrywana jest trwałym lakierem, który (w wersjach błyszczących daje efekt idealnego, wręcz lustrzanego połysku.

Nowoczesne panele winylowe UNI: większa trwałość z każdym dniem

Nasze nowoczesne panele winylowe mają wyjątkową cechę, która zainteresuje osoby poszukujące wysokojakościowych rozwiązań. Ze względu na fakt, że elektrony są mniejsze niż promienie UV, mogą wnikać w lakier głębiej i „zamykać” go, zabezpieczając powierzchnię niemalże w 100%-ach! W efekcie tworzą się grupy tzw. makromolekuł, które stanowią dodatkową powłoką chroniącą przed przedostawaniem się szkodliwych substancji do wnętrza paneli podłogowych. Wzmacnia to odporność podłogi m.in. na zarysowania, kurz, światło, środki chemiczne oraz zaprószenie ognia. Ta właściwość pozwala na zastosowanie naszych podłóg SPC z kolekcji UNI również kuchni.

Panele podłogowe z kolekcji UNI doskonale uzupełnią modne, eleganckie mieszkanie, służąc ci przez długie lata.